TURYSYKA

TURYSTYKA  KULTUROWA  TO  NASZA  SPECJALNOŚĆ

Tworzymy i realizujemy kompleksową ofertę turystyki kulturowej na terenie Karkonoszy i okolic, wyłącznie dla grup zorganizowanych z kraju i zagranicy.

 Najczęściej poruszamy się poza utartymi szlakami oraz gościmy w miejscach i u osób, do których nie trafiają klasyczne wycieczki.

Spełniamy również rolę DMC (Destination Management Company) dla partnerów spoza regionu, przejmując na siebie kompleksową obsługę grup oraz pełne wsparcie dla organizatora.

Działamy w tym biznesie ponad 35 lat, a nasze realizacje docenione zostały przez branżę turystyczną w 1999 odznaczeniem „Za zasługi dla turystyki”, a w 2OO4 roku tytułem honorowym „Za zasługi dla turystyki”.

HOTELARSTWO

POMAGAMY  HOTELARZOM

Współpracowaliśmy zarówno z małymi rodzinnymi biznesami agroturystycznymi, klasycznymi hotelami, czy też najpopularniejszymi hotelarskimi atrakcjami turystycznymi jak pałace w Wojanowie, Paulinum czy Dominium w Łomnicy.

Wspólnie tworzymy oferty dedykowane atrakcji, dopasowujemy działania strategiczne, marketingowe i wizerunkowe, aby efektywnie i oryginalnie połączyć możliwości obiektu z maksymalizacją ROI (Return On Investment).
Gwarantujemy CDA (Confidential Disclosure Agreement) – umowę o zachowaniu poufności.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu – info@goryolbrzymie.pl
Spotkamy się na miejscu i omówimy szczegóły.