Śniezne Kotły za 100 lat Keil

INCENTIVE W KARKONOSZACH

INCENTIVE  TO  NAJSKUTECZNIEJSZA  ZACHĘTA  DO  DZIAŁANIA

Nieszablonowych bodźców dostarczamy w dużych ilościach, a nasze realizacje różnią się od innych dostępnych na rynku.  Tu nie ma nic na siłę.
Nie zmuszamy do ostrej rywalizacji, do pogoni za wynikiem, do przebieranek i udawania kogoś lub udziału w czymś, na co nie macie ochoty.   
Nie znajdziecie u nas katowania w „team buildingach” i paintballu, tyrolki i pokonywania plątaniny lin w pajęczynach, przaśnych biesiad czy też przebieranek w style hawajskie.   Potrafimy kompletnie inaczej podnieść poziom endorfin i motywować ludzi. 

ODKRYWAJCIE  Z  NAMI  GÓRY  OLBRZYMIE

  • Zabierzemy Was pod ziemię, do starych kopalni i opuszczonych sztolni, do jaskiń i wyrobisk w poszukiwaniu minerałów i kamieni szlachetnych, których znaczenie poznacie i sami je obrobicie. Idąc po wskazówkach znaków walońskich poszukacie wartościowych kruszców, aby później wraz z prawdziwymi adeptami alchemii zająć się przekuwaniem ołowiu w złoto.

  • Zimą zawędrujecie na odludny Iserbejdżan, poznając prastarą wiedzę o śniegu i lodzie, a latem wybierzecie się ścieżkami laborantów na zielone łąki, poznając i zbierając zioła przeróżne. Zrobicie z nich to, co każdemu do potrzeb pasuje, czyli kremy, pachnidła i wszelakie upiększacze dla pań oraz piwa, nalewki i wzmacniacze dla panów. Będziecie też odlewali i rżnęli szkło pod okiem mistrza, aby było w czym owe nalewki trzymać i kosztować. Warsztaty kulinarne pozwolą poznać stare i nowe smaki regionu.

  • Poznacie od środka zamki, pałace i dwory. Ich mieszkańców oraz skrywane tajemnice, a także zwyczaje i tradycje obowiązujące tam przed wiekami, Nauczycie się komponować stylowy wystrój wnętrz, rozróżniać zabytki i antyki, wartościować dzieła sztuki i rzemiosła artystycznego, samodzielnie dokonywać drobnych renowacji i rozwijać talenty plastyczne.

  • Oczywiście ruszycie w góry wysokie na spotkanie z duchem gór – Karkonoszem, często nocując tam, gdzie przyjdzie nam na to ochota. Doświadczycie przyrody nieco inaczej, praktycznie dbając o jej naturalne przetrwanie i uczestnicząc w zajęciach ze sztuki tworzenia pięknych ogrodów. Odkryjecie na nowo pojęcia harmonii i głębokiego relaksu.


Jednak to, co najważniejsze – spotkacie wielu fantastycznych mieszkańców tych ziem, pasjonatów, oryginałów i utalentowanych artystów.  Bo to oni właśnie współtworzą ten tygiel dobrej energii i są doskonałą inspiracją do działania!

A to i tak zaledwie kilka z wielu atrakcji, które czekają tu na Was.

Skontaktuj się z nami!